Video e aksidentit tek Rruga e Arbrit, momenti kur përmbyset furgoni me pasagjerë

29 Maj, 12:14 | Përditesimi i fundit: 2024-05-29 12:58:26

Vihet në pranga shoferi 55-vjeçar i furgonit që u aksidentua dje në bypass-in e Rrugës së Arbrit. Ai deklaroi në polici se një makinë tjetër i kishtë prerë rrugën dhe kishte dalë më pas nga rruga duke u aksidentuar, me pasojë lëndimin e 5 personave. Por nga kamerat e sigurisë duket qartë se asnjë makinë nuk i ka prerë rrugën dhe ka humbur kontrollin.