Albani gatuan me cheff Brunilda Meshau: Ravioli me salcë bizelesh e shishqebab pule dhe biftek viçi me salcë pikante / Pjesa e dytë

6 Maj 2019, 15:19

Receta e dytë: Biftek viçi me salcë picante

Përbërësit:

200 gr fileto viçi

50 gr gorgonxola pikante

1 top djath të tymosur

5-6 kokrra arra

2 kokrra patate

hudhra

verë e bardhë

gjalp

Programe të tjera

Shiko të gjitha