Albani gatuan me cheff Brunilda Meshau: Ravioli me salcë bizelesh e shishqebab pule dhe biftek viçi me salcë pikante / Pjesa e parë

6 Maj 2019, 15:20

Receta e parë: Ravioli me salcë bizelesh dhe shishqebab pule

Përbërësit:

ravioli të freskët 1 pako

200 gr karrota

1 rrënjë xhinxher

2 degë selino

400 gr bizele

200 gr fileto pule

borzilok

mente

Programe të tjera

Shiko të gjitha