Alibeaj kërkesë për interpelancë urgjente me Ramën: Të japë llogari për takimet me zyrtarin e FBI dhe a qëndron ai pas historisë me rublat ruse

28 Janar, 20:10

Opozita duket se nuk do të ndalet vetëm me deklarata politike, por do t’i kërkojnë ‘llogari’ kreut të qeverisë sa i takon takimeve me ish-zyrtarin e FBI-së Charles Mc Gonigal. Deputetët e grupit të Enkelejd Alibeajt kanë depozituar ditën e djeshme në Kuvend një kërkesë për interpelancë me kryeministrin Edi Rama për të folur mbi takimet me McGonigal.

    Kategori të tjera