Alibeaj në Këshillin e Integrimit Evropian, i drejtohet BE: Opozitën e keni krah, po mos u çudisni nëse s’regjistrohemi në zgjedhje! Kemi një luftë të madhe me qeverinë

16 Mars, 15:27

Kryetari i Komanduar të PD-së, Enkelejd Alibeaj iu drejtua zyrtarit të lattë të BE për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varleyi ku i ka ngritur akuzat e tij ndaj mazhorancës. Ai u shpreh se qeveria ka një luftë të hapur ndaj opozitës.

 

Kategori të tjera