Arrestimi i Jorgo Goros/ Video e kryetarit të bashkisë së Himarës në sallën e gjyqit!

26 Mars, 11:57 | Përditesimi i fundit: 2024-03-26 18:54:01

Report Tv e Shqiptarja.com siguron videon e momentit kur Jorgo Goro ndodhet në sallën e gjyqit brenda në GJKKO ku do ti verifikohet masa e sigurisë dhe do të merret në pyetje.