Avokate amerikane për të mbrojtur Shullazin, Apeli shtyn seancën! Nassis: Çdokush ka të drejtë për proces të rregullt! Meçe: Çështja mund të shkojë në Strasburg

21 Prill, 12:44

Gjykata e Apelit ka shtyrë sërish seancën për Emiljano Shullazin dhe katër anëtarët e tjerë të grupit të tij. Gazetari i Report Tv Arsen Rusta tha se Emiljano Shullazi ka marrë për mbrojtje edhe një avokate amerikane e cila quhet  Lambrini Nassis

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha