Balla nga Fieri: Protesta e Berishës, kundër drejtësisë që po heton ’21 janarin’ dhe ‘Gërdecin’, Arrestimi i Alda Klosit, tregues se Reforma po jep rezultate

4 Shkurt, 12:41

Nga Fieri, kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se protesta e thirrur nga Sali Berisha në 11 shkurt nuk është gjë tjetër veçse një protestë kundër drejtësisë shqiptare, e cila ka nisur hetimet për “21 janarin” dhe “Gërdecin”.

Kategori të tjera