“Basha e ka të fituar se është “djali” i Saliut” qytetari:Rri duke u krehur, mori më qafë demokratët

11 Qershor, 09:55

Për garën e së dielës në PD u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri tha se Basha e ka të fituar garën pasi është “djali” i Saliut. Por ai e vijoi mendimin duke thënë se Basha nuk ka kontribut në parti dhe se mori më qafë anëtarët e ndershëm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha