Berisha akuza Manjës: Nxore sekretin hetimor për arrestimin e Dakos! Ministri: Shumë shpejt do të përballesh me drejtësinë

8 Qershor, 14:42

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe ministri i Drejtësisë Ulsi Manjën janë përplasur në Kuvend e shkak për këtë është bërë arrestimi i ish-kryebashkiakut socialist Vangjush Dako nga SPAK. Berisha hodhi akuza ndaj Manjës për të cilin u shpreh se ka dekonspiruar sekretin hetimor për arrestimin e Dakos

Kategori të tjera

Shiko të gjitha