Berisha akuza ndaj Ramës: Mori 5 miliardë euro borxh, me kaq para mund të kishte rritur 3 herë më shumë rrogat dhe pensionet në vend

23 Mars, 21:39

Sali Berisha ka vijuar me prezantimin e kandidatëve të tij për kryebashkiakë në kuadër të zgjedhjeve lokale që do të mbahen në 14 maj. Këtë herë, ai u ndal në Klos ku kërkoi që simpatizantët demokratë të votojnë për Bedri Hoxhën në krye të bashkisë.

Kategori të tjera