Berisha: Ka edhe të tjerë përveç McGonigal që kanë lobuar për shkatërrimin e PD! Ne jemi partia më anti ruse

31 Janar, 20:00 | Përditesimi i fundit: 2023-01-31 20:01:28

Ish-Kryeministri Sali Berisha tha se ka edhe të tjerë që janë paguar nga Rama që të lobojnë në SHBA dhe në Evropës për shkatërrimin e PD.

 

Kategori të tjera