Berisha ‘kalon’ nëpër Tunelin e Llogarasë: Për mua, kjo është mrekulli e Lirisë

6 Korrik, 19:41 | Përditesimi i fundit: 2024-07-06 19:49:37

Një ditë më parë (5 korrik) u hap për qarkullimin e mjeteve tuneli i Llogarasë. Distanca nga Dukati në Palasë do të përshkohet në vetëm 7 minuta, duke lehtësuar qarkullimin dhe duke i dhënë një hov turizmit në vend