Berisha shfrenon fantazinë: FBI e ka marrë peng Ramën në një ishull prej tri ditësh! Guvernatorja Kim ka urdhëruar atë dhe Bashën me ‘kodin e heshtjes’! SHBA ta hetojë

30 Janar, 17:34

Kur vjen puna tek akuzat për Edi Ramën, Sali Berisha shfrenon fantazinë duke thënë se FBI e ka marrë peng në një ishull prej 3 ditësh që të dëshmojë rreth çështjes McGonigal.Ish kryeministri nuk kursen edhe Yuri Kim,pr të cilën thotë se ka urdhëruar Ramën e Bashën që të 'kyçin gojën', ndaj kërkon hetime për ta.

    Kategori të tjera