Berisha thirri në zyrë Ina Ramën, e kërcënoi të mos hetonte Mediun për 'Gërdecin': Hetimi, gjëmë ndaj kombit shqiptar (Pas ishte Shkëlzeni)

30 Janar, 17:24

Tjetër deklaratë inkriminuese për Gërdecin, Berisha i kërkoi ish kryeprokurores Ina Rama që të mos ngrinte akuza ndaj ministrit të tij Fatmir Mediu, pasi në këtë mënyrë shkatërronte hetimin dhe po i bënte gjëmën kombit.

Kategori të tjera