Berisha tregon nëse do i bëjë ftesë Luiz Ejllit që t’i bashkohet fushatës së PD

4 Shkurt, 13:29

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar nëse do e bëjë pjesë të fushatës së tij, Luizin e Big Brother.

“Nuk ka asnjë rëndësi mendimi im, pasi Luizi dëshmoi veten një artist, interpretoi si artist me talent, dhe meritoi, nuk shkoi më tutje, secili ka diellin e tij, dhe nuk dua t’i përzihem, meritoi admirimin e publikut shqiptar. ”, tha Berisha.

Kategori të tjera