Bërzhita pa Covid 19

6 Dhjetor 2020, 15:42

Bujku Zyhdi Muja flet për fshatin Bërzhitë, si një fshat I pa prekur nga bakteriet e Covid 19-tës, kjo falë masave të Njësisë Administrative për mbrojtjen nga sëmundja e shekullit, por edhe falë natyrës dhe ajrit të pastër në fshat. Më pas, rrëfime nga historia e familjes Muja, emigrimi në Grqi dhe më vonë mdërtimi I një vreshte me 150 rrënjë ullinj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha