Beteja për Tiranën, Vokshi: Këlliçi më i avantazhuar.Plani franko-gjerman, Zeka: Vuçiç e ka pranuar (23 janar 2023)

24 Janar, 07:08

Deputetja e PD, Albana Vokshi akuzoi kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn për betonizimin e kryeqytetit dhe abuzimin me fondet e rindërtimit të shkollave. Në studion e emisionit ‘5 pyetjet' me gazetarin Ilir Babaramo në Report TV, Vokshi u shpreh se Këlliçi është më i avantazhuar përballë Veliajt në garën për bashkinë e Tiranës sepse është votuar në primare nga simpatizantët dhe anëtarët e PD. Në pjesën e dytë plani franko-gjerman dhe zhvillimet nga Kosova dhe Serbia kanë qenë pjesë e diskutimeve në emisionin e sotëm ne ‘5 pyetjet nga Babaramo’, në Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha