Bukë e mbushur

17 Dhjetor 2020, 11:07

Bukë e mbushur

Përbërësit:

1 baguette

1 fileto salmoni

1 pako krem djathi

Kripë, piper, majdanoz

Përgatitja:

Bagetë e mbushur me krem djathi dhe salmon .  Është një antipastë shumë e thjeshtë me pak përbërës. Në një enë përgatisim mbushjen me 1 pako krem djathi, salmon, kripë, piper dhe majdanoz të grirë imët. Bagetën e zbrazim nga tuli dhe e mbushim me masën e formuar më sipër. Për ta servirur e presim në rrathë rreth 1 cm.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha