Çfarë po ndodh me opozitën? Të ftuar Arben Ristani, Endrit Braimllari dhe Ilir Kalemi

26 Maj, 10:21

Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha