Çmontimi i kamerave spiune, reagon Partia e Lirisë: Krimi ka pasur nën kontroll policinë, ndërkohë që duhet të ishte e kundërta

29 Janar, 15:00 | Përditesimi i fundit: 2023-01-29 15:02:16

Nëpërmjet një deklarate për mediat, nënkryetarja e partisë së Lirisë, Floida Kërpaçi tha se krimi ka pasur nën kontroll policinë e shtetit dhe të gjithë veprimtarinë në terren ndërkohë që këta të fundit ishin fokusuar tek ndëshkimi i qytetarëve të thjeshtë dhe jo goditja e grupeve kriminale.

Kategori të tjera