Debati te '5 pyetjet', Shpëtim Idrizi lë studion pas përplasjeve me gazetarin Barka: Nuk jam niveli i tij, s'bëj debat nëse s'është në studio

22 Maj, 23:09 | Përditesimi i fundit: 2023-05-22 23:11:10

Pas debateve të ashpra për dosjen e Fredi Belerit dhe për çështjet came, kreu i PDIU Shpëtim Idrizi la studion e ‘5 pyetjet’. Ai kërkoi që të ketë në studio live gazetarin Panajot Barka, me të cilin kishte debate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha