Degjenerimi i parlamentit/ Kryemadhi: Ramën s’e shiti Ahmetaj ( 20 shkurt 2023)

21 Shkurt, 07:26

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi dhe deputeti i PD, Edmond Spaho kanë qenë të ftuar në studion e emisionit “5 pyetjet” me gazetarin Ilir Babaramo me Report TV ku folën për zhvillimet më të fundit në vend dhe përplasjen e ashpër politike mes mazhorancës dhe opozitës.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha