Demokrati nga Korça i përvishet Bashës: Me të në krye Rama të vari xhaketën e fiton, votova Harxhin

16 Qershor, 09:35

Një anëtar i partisë Demokratike nga Korça që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv iu përvesh keq Lulzim Bashës. Ai tha se në zgjedhjet e 13 qershorit ka votuar për Edit Harxhin por sqaron se me Bashën në krye Rama sërish fiton.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha