Dështojnë kërkimet për 5-vjeçarin në Tiranë, dyshohet se u rrëmbye dhe…

24 Shkurt, 19:58

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha