Dorëheqja në vesh të shurdhër! Berisha: Rama ikën me protesta, McGonigal s’është i vetmi që ai ka korruptuar! Meta: Të hetohet për shkelje të kushtetutës

27 Janar, 16:14

Për Sali Berishën teksa Tirana po zien dhe sipas tij “një revoltë e thellë ka përfshirë dhe po përfshin qytetarët e Tiranës dhe Shqipërisë”, Edi Rama mund të ketë ikur nga vendi. Sipas tij ajo çka revoltuar në shkallë ekstreme shqiptarët është fakti se Edi Rama ka arritur me fuqinë e tij korruptive të shndërrojë në mburojë të pushtetit të tij të korruptuar me korrupsion ndërkombëtarët.

    Kategori të tjera