Dosja 'Babale' dhe politika - Pjesa e dytë

15 Tetor 2018, 09:02 | Përditesimi i fundit: 2018-10-15 09:04:12

Në emisionin Repolitix në Report TV diskutime për Dosjen 'Babale', të ftuar Fatos Klosi, Spartak Ngjela, Ferdinand Dervishi dhe Elton Qyno / Pjesa e dytë

Programe të tjera

Shiko të gjitha