Dosja 'Babale' dhe politika - Pjesa e parë

15 Tetor 2018, 09:03 | Përditesimi i fundit: 2018-10-15 09:03:57

Në emisionin Repolitix në Report TV diskutime për Dosjen 'Babale', të ftuar Fatos Klosi, Spartak Ngjela, Ferdinand Dervishi dhe Elton Qyno / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha