Dosja McGonigal, Berisha: ‘Skapi’ mban të njëjtin qëndrim si Rama! Lulzim Basha mbylli gojën 7 ditë

31 Janar, 20:32

Sali Berisha komentoi sot edhe komunikimin mes SPAK dhe Gazment Bardhit për kallëzimin për dosjen McGonigal.

 

Kategori të tjera