Ekskluzive/ "Frontline' rindërton skenën e atentatit ndaj Gentjan Bejtjas në Fushë Krujë!

21 Mars, 14:15 | Përditesimi i fundit: 2024-03-21 21:13:40

Frontline' sjell ekskluzivisht rindertimin e skemes se atentatit ne Fushë - Krujë ndaj Gentjan Bejtjas dhe detaje të reja për ngjarjen.

-Si ndodhi atentati dhe si u larguan autorët?

-Çfare pritet të zbardhet nga personat e arrestuar?

-Cilat janë pistat e hetimit te policise për këtë dhe ngjarjet e tjera kriminale në vend?

Përgjigjet sonte, me gazetaren Marsela Karapanco, në orën 21.00 në Frontline në Report Tv!