Ekskluzive/ Report Tv sjell pamjet me dron të protestës para Kuvendit! Shikoni pjesëmarrjen e ulët

5 Shkurt, 17:48 | Përditesimi i fundit: 2024-02-05 18:12:38

Report Tv sjell ekskluzive të pamjeve me dron që tregojnë pjesëmarrjen e ulët të mbështetësve të thirrur nga Sali Berisha dhe partia e tij.