Emanuela, nga ekuacionet tek tradita e endjes në tezgjah! 21-vjeçarja nga Dajçi mesazh rinisë: Përkushtojuni traditës

22 Shkurt, 18:40

Studimet i vazhdon për degën e matematikë-fizikës, por 21 vjeçarja nga Zadrima Emanuela Jaku, i është përkushtuar edhe pasionit si artizane. Prej 4 vitesh ajo ka mësuar endjen në tezgjah dhe fton bashkëmoshatarët që të ruajnë traditën. 

Kategori të tjera