Fieraku zbulon “parregullsinë”: E futa 5 herë gishtin tek pajisja në 25 prill por Celibashi të rrijë i qetë

14 Maj, 09:37 | Përditesimi i fundit: 2021-05-16 11:04:16

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar nga Fieri zbuloi një “parregullsi” që ai vet kishte bërë në zgjedhjet e 25 prillit. Lidhur me ata persona që mund të kenë votuar dy herë dhe e kanë vendosur dy herë gishtin tek pajisja e identifikimit fieaku tha se ai vet e kishte vënë 5 herë gishtin. Gjithsesi komisionerit Celibashi i tha që të mos shqetësohet. Zbulojeni pse.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha