Gara për Tiranën, debati në '5 Pyetjet'/ Investimi apo korrupsioni i shekullit

15 Nëntor 2022, 09:16 | Përditesimi i fundit: 2022-11-15 09:16:27

Gara për drejtimin e bashkisë së Tiranës ishte në fokus të diskutimit ndërmjet Endri Shabanit nga Nisma Thurje dhe Ilir Alimehmetit nga Rithemelimi i Sali Berishës, në emisionin ‘5 Pyetje nga Babaramo’, në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha