Gatimi - Tavë me karkaleca deti, makarona me kallamar dhe rukola Pj.1

11 Prill 2018, 14:32 | Përditesimi i fundit: 2018-04-11 14:34:38

Tavë me karkaleca deti, makarona me kallamar dhe rukola Pj.1, zonja Tefta sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV

Programe të tjera

Shiko të gjitha