Gjirokastriti rrëfen tmerrin nga zjarret: I luteshim Zotit, isha gati të nisesha për… ja ku gabon shteti

4 Gusht, 09:56

Për zjarret që kanë përfshirë vendin dhe reagimin e autoriteteve u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një telefonues nga Gjirokastra që vet nuk ishte i prekur nga situata rrëfeu tmerrin që përjetoi duke parë parë nga larg situatën dhe bisedat që pati me të njohurit e tij. Ai tregoi edhe gabimin që ka shteti në këtë situatë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha