Habit i moshuari: Jap edhe nga pensioni im, drejtësia ta ketë rrogën sa t’i dojë qejfi, ja pse

7 Maj, 09:37

Habiti jo pak një i moshuar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se njerëzit e drejtësisë duhet të kenë rroga shumë, shumë të larta që të mos ndikohen nga politika. Madje zotëria shkoi më tej kur tha se është gati të japë edhe nga pensioni i tij vetëm e vetëm që drejtësi të jetë e pavarur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha