Hetimi i të shpallurve “non grata”, zotëria “shpërthen” ndaj SPAK: Ka prova, çfarë indicie kërkoni?

15 Qershor, 09:26

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv komentoi temën e ditës. Ai nuk la gjë pa thënë ndaj SPAK kur foli për një hetim në vendin tonë të personave të shpallur “non grata” nga SHBA. Kemi prova edhe të pakundërshtueshme dhe duhet të nisni hetimet tha telefonuesi. Nuk e kuptoj çfarë indiciesh kërkoni e mbylli ai komunikimin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha