Historitë dhe personat e gjetur në 2019, lot gëzimi, por dhe hidhërimi, misioni vazhdon

6 Janar, 21:13

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report TV
 

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha