Ilir Meta i shkon Berishës në zyrë: Do i japim fund Ramës me protesta dhe zgjedhje! Po korrupton zyrtarët e shteteve partnere për t'i përdorur kundër demokracisë

30 Janar, 12:16 | Përditesimi i fundit: 2023-01-30 12:16:44

Kyetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka mbërritur në selinë blu. Pritet që të bisedojë me Sali Berishën ndërsa në fokus do të jenë zgjedhjet e 14 majit. 

Kategori të tjera