Investime dhe arrestime , situata në Kosovë

22 Nëntor 2022, 07:17

Projekti për ndërtimin e Portit të Durrësit ka përplasur në një debat deputetin e Partisë Demokratike Ervin Salianjin dhe deputetin e Partisë Socialiste dhe Arben Pëllumbin. Të ftuar në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’, në Report Tv, deputeti demokrat e cilësoi si një aferë korruptive, ndërsa për deputetin socialist ky projekt do të sjellë zhvillim të madh për qytetin e Durrësit. Salianji theksoi se projekti për Portin e Durrësit është një aferë korruptive ku do të pastrohen paratë e krimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha