Ja si mund ta shmangim aromën e pakëndshme të gojës

28 Prill, 11:34

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” stomatologia Imelda Ruçi tregoi disa metoda se si mund t’I bëjmë dhëmbët më të bardhë në kushte shtëpie ndërsa tregoi dhe arsyet për aromën e pakëndshme të gojës dhe si mund ta shmangim atë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha