‘Jeni të informuar se rruga mbaron dhe s'do të jetoni sa shqiponjat?!’ Porosia e Ramës për bashkëpunëtorët

16 Mars, 09:45 | Përditesimi i fundit: 2024-03-16 13:34:10

Besimtarët myslimanë janë në muajin e shenjtë të Ramazanit prandaj personazhi në podcastin e kryeministrit Edi Rama “Flasim” ishte myftiu i Tiranës,  Bilal Texja imami i xhamisë së Xhurës