Keqardhja e zotërisë: Shehajt i thash mos shko tek PD-ja, ata rrihen e masakrohen në shtëpinë e tyre

14 Qershor, 09:53

I keqardhur ishte një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai hodhi akuza për PD-në dhe tha se i ka këshilluar Agron Shehajt që të mos bashkohet me katë parti pasi ata zihen e masakrohen edhe në shtëpinë e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha