Kompromis Rama-Basha? Telefonuesi zbulon mundësinë e vetme: Po, për t’ua futur shqiptarëve

5 Gusht, 09:39

Edhe ambasadorja amerikane Kim ka kërkuar kompromis Rama-Basha për të ardhmen e vendit. Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se e vetmja mundësi që dy liderët të bashkëpunojnë është që t’ua fusin shqiptarëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha