Krahasimi epik me futbollin, telefonuesi: Arbitrin holandez e kishte dërguar Basha të vidhte votat e Italisë

12 Qershor, 10:13

Nëpërmjet krahasimeve dhe batutave një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për ndeshjen hapëse të Europianit. Ai tha se Italia e meritoi fitoren por atë arbitrin holandez sikur e kishte dërguar Basha të vidhte votat e italianëve duke iu referuar disa rasteve të dyshimta ku nuk u akordua penallti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha