Krimi që tronditi vendin në 1 javë dhe KQZ drejt numërimit të votave në Berat

15 Maj, 07:19

Anëtari i KAS Ledio Braho tha se për qarkun e Beratit, LSI kishte shumë prova nga LSI dhe nesër do të merret vendimi se cila nga këto prova do të pranohet dhe a do të kërkohen nga KAS prova shtesë të tjera për këtë qark. Ndërsa nga ana tjetër kandidati i LSI, Ardit Çela tha se ka pasur parregullsi të mëdha në 24 qendra votimi, ku kutitë janë mbushur me fletë votimi tepër dhe se nuk ka një raport se kush ka votuar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha