Mblidhet në ambientet e Kuvendit Këshilli Kombëtar i Integrimit, i pranishëm Komisioneri për Zgjerim, Varhelyi

16 Mars, 14:24 | Përditesimi i fundit: 2023-03-16 19:55:11

Është mbledhur Kryesinë e Kuvendit Këshilli Kombëtar për Integrimin Evropian do të zhvillojë takimin e radhës me temë: “Çfarë pritet nga Shqipëria gjatë procesit të negociatave me Bashkimin Evropian?”. Në këtë merr pjesë dhe kryemonisioneri i BE-së për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë, Oliver Varhelyi.

Kategori të tjera