‘McGonigal’, Partia e Lirisë merr akuzat e opozitës për Ramën dhe ‘ia faturon’ drejtësisë amerikane: Po shantazhon dëshmitarët, SPAK ta hetojë

7 Shkurt, 14:59

Opozita në Shqipëri të shtunën e ardhshme ka thirrur një protestë mbarëkombëtare për atë që e quan ‘afera rama-McGonigal’. Sot ka dalë në një konferencë për mediat, Sekretari ti Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi, i cili akuzat e partisë që përfaqëson dhe të forcave të tjera opozitare thotë se i ka vendosur drejtësia amerikane.

Kategori të tjera