Merr detyrën kryebashkiaku i parë, betohet Josif Gorrea në Divjakë: Edukimi dhe bujqësia do jenë prioritet

9 Qershor, 16:00

Josif Gorreja fituesi i zgjedhjeve të 14 Majit në Divjakë, është kryebashkiaku i parë që mori zyrtarisht detyrën. Në ceremoninë e rastit mungoi Erion Braçe, i cili ishte ai që propozoi kandidaturën e Gorresë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha